Ukrainā seperātisti aizturējuši Eiropas novērotājus

0 komentāri

Ukrainā Doņeckas apgabalā pazuduši četri Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) novērotāji – Dānijas, Igaunijas, Šveices un Turcijas pilsoņi.

EDSO informējusi, ka sakari ar novērotājiem pārtrūkuši pirmdienas vakarā, kad novērotāji bija devušies ierastā patruļā uz austrumiem no Doņeckas. Šorīt saņemts apstiprinājums, ka novērotājus aizturējuši separātisti. Ukrainas varas iestādes aicina Krieviju pieprasīt grupējumiem, kas darbojas Ukrainas austrumos, nekavējoties atbrīvot EDSO dalībniekus

Tikmēr Krievijas atbalstītie bruņotie separātisti, kuri Ukrainas austrumos sagrābuši savā kontrolē Slovjanskas pilsētu, gatavojušies uzspridzināt sērskābes cisternas, vēsta šīs valsts mediji.

Iegūtā informācija liecina, ka bija plānots uzspridzināt sērskābes tvertnes, kas atrodas uzņēmuma “Himprom” teritorijā. Ukrainas drošības spēkiem izdevies laikus uzzināt par šo plānu un aizturēt vienu no iesaistītajiem kaujiniekiem. Viņš apgalvo, ka tvertnes jau esot mīnētas un ka tās gatavojas uzspridzināt, ja Ukrainas drošības spēki sāks uzbrukumu.

Kaujas vakarnakt turpinājušās Ukrainas austrumos. Neoficiāli avoti ziņo par bojā gājušajiem, precīzs to skaits, gan netiek minēts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas