Ukrainā pamiera laikā turpinās apšaudes

0 komentāri

Par spīti pamieram Ukrainas austrumos arī šodien, 27. februārī, turpinājās apšaudes, kurās bojā gāja 3 ukraiņu karavīri. Vienlaikus Ukrainas armija šodien turpināja smagā bruņojuma atvilkšanu no frontes līnijas.

Smagā bruņojuma atvilkšanu no frontes līnijas Ukrainas armija sāka vakar. Šodien šis process tika intensīvi turpināts. Šobrīd pārsvarā tiek atvilkti viena veida ieroči – 100 milimetru lielgabali.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Šodien mēs esam liecinieki smago ieroču atvilkšanai līdz tām robežām, kas noteiktas saskaņā ar Minskas vienošanos,” stāsta Ukrainas armijas ģenerālštāba pārstāvis Vladislavs Seļezņevs.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko tikmēr paziņojis, ka ieroču atvilkšanas process tiek veikts, lai pārbaudītu, vai miera plāns ar Krievijas atbalstītajiem kaujiniekiem darbosies. Viņš arī brīdinājis, ka vajadzības gadījumā ieročus izvietos agrākajās pozīcijās.

Foto: LETA

Foto: LETA

Petro Porošenko:
Pat visoptimistiskākā scenārija gadījumā, ja tiek sasniegts pamiers, kas pavērs politisku risinājumu ilgstošam mieram, militārie draudi no austrumiem joprojām būs aktuāli un prasīs konstantu rīcību valsts aizsardzības spēku stiprināšanai.

Ukrainas armija gan ziņo, ka separātisti trauslo pamieru nepārtraukti pārkāpj. Pēdējo 24 stundu laikā nogalināti trīs Ukrainas karavīri. Tiesa gan lielākajā daļā frontes līnijas kaujas esot pārtrauktas. Apšaudes turpinoties vien ciemos ap Doņeckas lidostas drupām.
Prokrieviskie spēki tikmēr paziņojuši, ka tie savus smagos ieročus atvelk jau vairāku dienu garumā, un ka šo procesu uzrauga Eiropas Drošības un sadarbības padome.

Jāpiebilst, ka par pamiera vienošanos Ukrainā ārkārtas sēdi šovakar rīko ANO drošības padome.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas