Ukraina palielinās karavīru skaitu

0 komentāri

Ukrainas parlaments apstiprinājis likumprojektu, kas ļauj palielināt karavīru skaitu valsts bruņotajos spēkos cīņā ar prokrieviskajiem kaujiniekiem.

Līdzšinējo 18 tūkstošu vietā, karavīru skaits tiks palielināts līdz 50 tūkstošiem. Aizsardzības ministra vietnieks Petrs Meheds norādīja, ka tad, kad karadarbība beigsies, karavīru skaitu varēs samazināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Krievijas Ārlietu ministrija šodien piedraudēja ar pamiera izjaukšanu un Donbasa konflikta eskalāciju, ja ASV sāks bruņojuma piegādes Ukrainai.

Ministrijas pārstāvis sacīja, ka ASV Kongresā šobrīd tiek izstrādāts likums par viena miljarda ASV dolāru piešķiršanu Ukrainas karaspēka apgādāšanai un mācīšanai.

Zināms, ka šajās dienās Ukrainā ierodas Itālijā dislocētie ASV bruņotie spēki, kas mācīs Ukrainas karavīrus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas