Ukrainā notriektās lidmašīnas atliekas nogādātas Nīderlandē

0 komentāri

Pēdējais konteiners ar lidmašīnas paliekām šodien šķērsoja Polijas un Vācijas robežu. Nīderlandē to sagaidīs izmeklētāji, kas veiks pārbaudi par traģēdijas iemesliem. Pierādījumu savākšanu pamatīgi aizkavēja aktīvā kara darbība, kas notika avārijas vietas tuvumā.

Avioreisa MH17 avārija notika 14. jūlijā, un tajā dzīvības zaudēja 298 cilvēki.

Lidmašīnas notriekšanas apstākļus joprojām izmeklē vairāku valstu eksperti, tomēr daudzi neatkarīgi avoti izvirzījuši galveno versiju, ka lidmašīnu notriekuši prokrieviskie separātisti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas