Ukraina: Krievija vairs neslēpj militāro kravu piegādes Donbasam

0 komentāri

Krievija vairs neslēpj savas militāro kravu un dzīvā spēka piegādes Donbasam, ceturtdien paziņojis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes preses pārstāvis Andrijs Lisenko.

“Novērota klaja militāro kravu transportēšana no Krievijas teritorijas uz kaujinieku kontrolēto Ukrainas teritorijas daļu gan ar autotransportu, gan dzelzceļa transportu,” viņš norādījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Lisenko teiktā, Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas novērotāji nedēļas laikā – no 12. līdz 19. novembrim – saskaitījuši, ka Doņeckas un Gukovas robežkontroles punktos robežu abos virzienos pa vienam vai grupās šķērsojuši vairāk nekā 500 cilvēki militāros formastērpos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas