Ukrainā iznīcināts 2.pasaules kara piemiņas memoriāls; Separātists skaidro kāpēc

0 komentāri

Karadarbība Ukrainas austrumos nodarījusi milzu postījumus infrastruktūrai. Sabombardētas mājas un veselas pilsētas. Vieni no pēdējiem lādiņiem trāpījuši otrā pasaules kara upuru piemiņas memoriālā, vietējiem, tas ir vislielākais šoks. 

Austrumukraiņiem memoriāls bija kā svētvieta, uz kurieni pat kāzu dienā devās jaunie pāri, tagad no pieminekļa nekas vairs nav palicis. Separātists pastaigājoties pa drupām, medijiem skaidro, kāpēc memoriāls ticis iznīcināts.

”Šis ir stratēģiski nozīmīgs kalns. No šejienes var bombardēt pilsētas un ienaidnieku militāro aprīkojumu.”

Vairāk skatieties TV3 Ziņu sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas