Ukrainā iebraukusi Krievijas militārās tehnikas kolonna

0 komentāri

Ar jaunu sparu atsākoties kaujām Luhanskā, Ukrainas austrumos, palīgā vietējiem kaujiniekiem Ukrainā iebraukusi Krievijas militārās tehnikas kolonna, paziņojis grupas ”Informatīvā pretošanās” koordinators Dmitrijs Timčuks.

Militārās tehnikas kolonnā ir līdz 40 smagās bruņutehnikas vienībām, un tā iebruka Luhanskā šonakt, D. Timčuks paziņojis sociālajā tīklā “Facebook”.

Tas, kā kolonna spējusi izlauzties cauri Ukrainas pretterorisma operācijas spēku aplenkuma līnijai, neesot zināms.

Tikmēr Krievijas humānās palīdzības autokolonna, kas vairākas dienas stāv Ukrainas pierobežā, tuvāko stundu laikā saņems atļauju šķērsot robežu, paziņojis Krievijas vēstnieks ANO Vitālijs Čurkins.

Portāls SKATIES jau vēstīja, ka otrdienas vakarā Ukrainas austrumu daļas pilsētā Luhanskā notika sīvas kaujas starp Ukrainas pretterorisma spēkiem un promaskaviskajiem separātistiem. Pēdējās dienās separātisti ir zaudējuši kontroli vairākās mazās pilsētiņās Luhanskas un Doņeckas reģionos.

Luhanskā palikušajiem civiliedzīvotājiem trūkst ūdens, ēdiena, kā arī ir traucēta elektrības padeve.

Ukrainas armija mainījusi pretterorisma operācijas taktiku valsts austrumos, un tagad tās galvenais uzdevums ir atgriezt teroristus no robežas, liedzot viņiem saņemt palīdzību no Krievijas, kā arī sadalīt kaujinieku bandu kontrolēto teritoriju atsevišķos sektoros, ziņoja Ukrainas militāristu pārstāvji šīs nedēļas sākumā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas