Ukrainā iebraucis kārtējais Krievijas “humānās palīdzības” konvojs

0 komentāri

Sestdien Ukrainā iebraucis kārtējais Krievijas “humānās palīdzības” konvojs, paziņojusi Krievijas Ārkārtas situāciju ministrija.

“Rostovas apgabala kontrolpunktos Matvejeva Kurgāns un Doņecka veikta humāno kravu muitas pārbaude. Tālāk 80 kravas mašīnas devušās Doņeckas virzienā, bet vēl tikpat aptuveni – uz Luhansku,” teikts ministrijas paziņojumā.

Tas ir jau 12. Krievijas nosūtītais “humānās palīdzības” konvojs.

Ukrainas Ārlietu ministrija uzsver, ka tādi Krievijas “humānie konvoji” neeksistē, bet tas ir kārtējais veids, kādā tiek apgādāti kaujinieki.

Kā paziņojis Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes (NDAP) sekretārs Oleksandrs Turčinovs, Ukrainas spēku pozīciju apšaudīšanas pastiprināšanās vienmēr sakrīt ar Krievijas “humāno konvoju” iebraukšanu kaujinieku kontrolētajās teritorijās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas