Ukrainā atsākušās kaujas starp valdības spēkiem un kaujiniekiem

0 komentāri

Ukrainas austrumu pilsētas Doņeckas centrā šodien sprāga artilērijas šāviņi. Tur atsākās apšaudes starp valdības spēkiem un pro-krieviskajiem kaujiniekiem, kas joprojām  tur pilsētu savā kontrolē. Tikmēr pretrunīgi vērtētais Krievijas konvojs ar palīdzības kravu 40 kilometrus no Ukrainas robežas apstājies.

Ukrainas valdības spēkiem savelkot cilpu ap atlikušajām separātistu kaujinieku vienībām, Doņeckas centrs ceturtdien, 14.augustā nokļuva artilērijas ugunīs, liekot biroju darbiniekiem un iedzīvotājiem panikā pamest savas darbavietas un mitekļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nav skaidrs, kurš tos raidīja, taču divi šāviņi sprāga vien 200 metrus no greznās Radison Park Inn viesnīcas. Logu stikliem šķīstot, vēl viens šāviņš trāpīja kādas dzīvojamās ēkas trešajā stāvā. Vismaz viens cilvēks gājis bojā, taču kopējais upuru skaits nav zināms.

Tikmēr netālu no Ukrainas robežas šodien piestājis konvojs ar palīdzības kravu no Krievijas. 280 kravas automašīnās, saskaņā ar Krievijas teikto atrodas ūdens, bērnu pārtika un cita veida humānā palīdzība.

Kijeva paziņojusi, ka šis konvojs, ko apsargā Krievijas armijas helikopteri, nevarēs šķērsot robežu pirms Ukrainas amatpersonas nebūs pārbaudījušas tā kravu. Gan Ukraina gan Rietumvalstis bažījas, ka humānās palīdzības konvojs varētu būt aizsegs Krievijas iebrukumam un tieši Maskava ir vainojama bēdīgajā situācijā, kādā nonākuši Ukrainas austrumdaļas iedzīvotāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas