Ukrainā asiņainās apšaudēs dzīvību zaudējuši vismaz trīs civiliedzīvotāji

0 komentāri

Ukrainas austrumos turpinās karadarbība. Apšaudēs separātistu bastionā Doņeckā šodien par konflikta upuriem kļuva vismaz trīs civiliedzīvotāji.

Šāvienu troksnis Doņeckā ir kļuvis par ikdienu. Tikpat skumjš ir fakts, ka ik dienu konflikts prasa arvien jaunus upurus mierīgo iedzīvotāju vidū. Pašpasludinātās Doņeckas tautas republikas pārstāvji šodien informēja, ka pēdējās diennakts laikā Doņeckā gājuši bojā septiņi, bet netālajā Horlivkā – četri civiliedzīvotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pagājušonedēļ sāktā separātistu ofensīva ir pārvilkusi svītru trauslajam un bieži pārkāptajam pamieram, kas tika panākts pērn. Krievijas atbalstītie kaujinieki vēlas atspiest valdības spēkus un viņu artilēriju tālāk no pilsētām, kuras vēl atrodas viņu kontrolē.

Tikmēr Ukrainas valdības spēki šodien uzspridzināja dzelzceļa sliedes Luhanskas reģionā. Šis maršruts, pēc Ukrainas karavīru domām, tiek izmantots, lai no Krievijas sūtītu palīdzības kravas separātistiem.

Gan Kijeva, gan Rietumvalstis apsūdz Maskavu nepārtrauktā separātistu grupējumu atbalstīšanā, taču Maskava kategoriski noliedz bruņojuma un karavīru sūtīšanu Doņeckas un Luhanskas reģioniem. Konflikts jau prasījis vairāk nekā 5000 dzīvības, bet vairāk kā miljons cilvēku bijuši spiesti pamest savas mājvietas mierīgākas dzīves meklējumos.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas