Ukraina apstiprina sankcijas pret Krievijas pilsoņiem un uzņēmumiem

0 komentāri

Ukrainas parlaments ceturtdien, 14.augustā galīgajā lasījumā apstiprināja valdības sagatavoto likumprojektu par sankcijām pret Krievijas un citu valstu pilsoņiem un uzņēmumiem saistībā ar terorisma atbalstīšanu un finansēšanu Ukrainā.

Ukrainas valdība ir izstrādājusi sankcijas  pret 65 uzņēmumiem, kas galvenokārt ir no Krievijas , un 172 “Krievijas un citu valstu” pilsoņiem, kas tiek saistīti ar terorisma atbalstīšanu un finansēšanu Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad jaunais likums dod iespējas valsts prezidenta vadītajai Nacionālās drošības un aizsardzības padomei noteikt konkrētus soda mērus pret fiziskām vai juridiskām personām.

Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks norāda, ka “likums par sankcijām ir pieņemts – mūsu valsts aizsargāsies pret agresoru, tā teroristiem un viņu sponsoriem.”

Kopumā jaunais likums paredz 25 veidu sankciju vēršanu pret juridiskām un fiziskām personām, kas ir saistītas ar terorisma finansēšanu un Krimas okupācijas atbalstīšanu. Iespējamo sankciju vidū ir aktīvu iesaldēšana vai bloķēšana, darbības aizliegums Ukrainas  teritorijā un tās interneta telpā, kā arī licences un tranzīta pa Ukrainas  teritoriju aizliegums. Tāpat paredzēti īpaši ekonomiski pasākumi, piemēram, finanšu operāciju aizliegums, kā arī iebraukšanas un uzturēšanās aizliegums.

Par likumprojektu kopumā nobalsoja 244 parlamenta deputāti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas