Ukraina aizliedz Depardjē filmas

0 komentāri

Ukraina, kas nesen valstij nevēlamo cilvēku sarakstā iekļāva pazīstamo aktieri un Krievijas pilsonību saņēmušo Žerāru Depardjē, ir aizliegusi arī skatuves mākslinieka filmas.

Šādu lēmumu pieņēmusi Ukrainas Kultūras ministrija pēc valsts Drošības dienesta aicinājuma. Viņa darbus turpmāk būs aizliegts translēt radio, televīzijā un kino.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Acīmredzot, ukraiņus nav apmierinājuši Depardjē paustais atbalsts Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam un izteikums, ka viņš būtu “gatavs mirt par Krieviju”.

Kā zināms, Depardjē ir draudzīgas attiecības ar Krievijas prezidentu un 2013. gada 5. janvārī viņam tika piešķirta Krievijas pilsonība. Tāpat draudzīgas attiecības franču aktieri vieno arī ar Baltkrievijas prezidentu Aleksandru Lukašenko.

Jūlija beigās pazīstamais aktieris ir iekļauts Ukrainai nevēlamo personu sarakstā, kur jau šobrīd atrodas aptuveni 600 personas. Šie cilvēki tiek uzskatīti par draudu valsts nacionālajai drošībai un vietējiem medijiem ir aizliegts publiskot materiālus vai arī fotogrāfijas ar viņiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas