Ugunsgrēks noposta vienu no lielākajām Krievijas bibliotēkām

0 komentāri

Vērienīgs ugunsgrēks nopostījis vienu no lielākajām un senākajām bibliotēkām Krievijā. Liesmas Zinātniskās informācijas un sociālo zinātņu akadēmiskā institūta bibliotēkā Maskavā izcēlās naktī. Uguns pārņēma ēkas otro un trešo stāvu un kopumā iznīcināja divus tūkstošus kvadrātmetru.

Degšanas laikā arī daļēji nobruka viens stāvs. Lai liesmas nodzēstu, vajadzēja 13 stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bibliotēkā glabājas miljoniem dokumentu kopiju gan krievu, gan citās valodās, kā arī viena no lielākajām grāmatu kolekcijām slāvu valodās. Ugunsgrēkā visdrīzāk bija vainojams elektrības īssavienojums.

Ugunsgrēkā cietušo nav, un visas retās grāmatas, kas atradušās bibliotēkā, izdevies izglābt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas