Ugunsgrēkā Dienvidkorejā dzīvību zaudējuši 7 cilvēki

0 komentāri

Traģisks ugunsgrēks izcēlies autoostā Dienvidkorejā. Dzīvību zaudējuši vismaz septiņi, bet smagi cietuši vēl vairāki desmiti cilvēku, no kuriem divi atrodas kritiskā stāvoklī.

Traģiskais Ugunsgrēks izcēlies netālu no galvaspilsētas Seulas. Pagaidām, gan oficiāli cēloņi netiek atklāti, taču eksperti pieļauj, ka ugunsgrēks izcēlies pagrabā, laikā, kad tur notika metināšanas darbi.

Aculiecinieki stāsta, ka neesot dzirdējuši nevienu trauksmes signālu, kas aicinātu evakuēties.

Policija turpina izmeklēšanu. Netiek izslēgts, ka autoostas būvniecības laikā pārkāpti ugunsdrošības noteikumi.

Šis negadījums noticis neilgi pēc tam, kad valstī tika izsludinātas sēras saistībā ar pasažieru kuģa traģēdiju, kurā dzīvību zaudēja vai pazuda bez vēsts vairāk nekā 300 cilvēku. Kā vēsta BBC, Dienvidkorejas prezidente Parka Geunhje saistībā ar traģēdiju iepriekš solījusi valstī uzlabot drošības standartus.

Maija sākumā Dienvidkorejas galvaspilsētā Seulā sadūrās divi metro vagoni. Negadījumā cieta vairāki desmiti cilvēku.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas