Ugunsgrēka dēļ slēgta Romas lidosta

0 komentāri

Ugunsgrēka dēļ, kas naktī izraisījies Romas lidostas galvenajā starptautisko lidojumu terminālī, lidosta ceturtdien slēgta un visi paredzētie lidojumi tika atcelti līdz plkst.14 pēc vietējā laika (plkst.15 pēc Latvijas laika), pavēstīja amatpersonas.

Domājams, ka ugunsgrēka iemesls bijis īssavienojums. Policija izslēgusi versiju, ka ugunsgrēks būtu izcēlies ļaunprātīgas rīcības dēļ. Ugunsgrēks sācies elektroinstalācijās bārā lidostas trešajā terminālī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nav ziņu, ka ugunsgrēkā, kas izraisījies ap plkst.5 pēc vietējā laika (plkst.6 pēc Latvijas laika), būtu bojāgājušie. Trīs lidostas darbiniekiem sniegta medicīniskā palīdzība, jo viņi saelpojušies dūmus.

Uguns iznīcinājusi termināļa iepirkšanās zonu. “Daļa aiz drošības vārtiem, kur ir veikali, ir pilnībā iznīcināta, bet pārējais ir lietojams,” sacīja pilsētas lidostu apsaimniekotāja Aeroporti di Roma vadītājs Lorenzo Lo Presti.

Tikmēr tūkstošiem sadusmotu pasažieru ceturtdienas rītā pārpludināja Romas galveno dzelzceļa staciju, kad, tur ieradušies, viņi atklāja, ka uz 30 kilometrus attālo lidostu visi vilcieni ir atcelti.

Ekspresvilciena satiksme tika atjaunota pirms pusdienlaika, bet pirmās lidmašīnas pacēlās pēc plkst.12 pēc vietējā laika (plkst.13 pēc Latvijas laika).

Satiksmi pilnībā atjaunot bija plānots ap plkst.14 pēc vietējā laika (plkst.15 pēc Latvijas laika). Tomēr vairākas aviosabiedrības arī vēlākos lidojumus atcēlušas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas