Tusks: Jautājumā par sankcijām pret Krieviju apspriežama tikai to paplašināšana

1 komentārs

Eiropadomes prezidents Donalds Tusks svētdien pirms G7 samita paziņojis, ka vienīgās iespējamās diskusijas attiecībā uz sankcijām pret Krieviju ir par to paplašināšanu.

Tusks paziņoja, ka viņa nolūks šodien ir apliecināt G7 vienotību sankciju politikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tāpēc, ņemot vērā pašreizējo situāciju, ļaujiet man izteikties skaidri – ja kāds vēlas sākt diskusijas par sankciju režīmu mainīšanu, tās var būt tikai par to stiprināšanu,” paziņoja Tusks.

Ekonomiskās sankcijas, ko Eiropas Savienība (ES) pērn noteica Krievijai par iejaukšanos Ukrainas konfliktā, beidzas jūlijā.

ES līderi martā vienojās, ka sankcijas paliks spēkā, līdz pilnībā tiks izpildīta Minskā panāktā vienošanās par pamieru Austrumukrainā. Tomēr oficiāls lēmums par sankciju pagarināšanu vēl nav pieņemts.

Jau vēstīts, ka Bavārijas Alpu kūrortā šodien sākas G7 samits, kurā pasaules industriāli visattīstītāko valstu līderi iecerējuši apspriest problēmas, kas nomāc mūsdienu pasauli, sākot ar Krievijas agresiju pret Ukrainu un islāmistu terorismu un beidzot ar Grieķijas parādu krīzi.

G7 līderi uz šo sanāksmi uzaicinājuši arī ANO, Starptautiskā Valūtas fonda (SVF), Pasaules Bankas (PO) un Pasaules Tirdzniecības organizācijas (PTO) vadītājus, kā arī Eiropas Komisijas (EK) prezidentu Žanu Klodu Junkeru un Tusku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • andris
    +1

    andris

    politiki ir stulbi,sankcijas tikai stiprinas krieviju.krievija visi resursi ir,tikai vina neizmanto tos,sankcijas piespiedis tos izmantot,un kurs pec tam bus vinetajs,minet 3 reizes

    07.06.2015 17:14

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas