Turpinās niknas kaujas par Doņeckas lidostu

0 komentāri

Piektdien atsākušās niknas kaujas par Doņeckas lidostu, Krievijas karavīriem un algotņiem šonedēļ ar masveida uzbrukumiem mēģinot ieņemt Ukrainas armijas kontrolēto lidostas termināli.

Ceturtdien Krievijas karavīriem un algotņiem izdevās ieņemt vairākus stāvus lidostas termināļa ēkā, bet vakarā notikumu vietā ieradās Ukrainas armijas papildspēki. Pēc Ukrainas armijas sacītā, termināļa ēka vēl joprojām atrodas Ukrainas kontrolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piektdienas rītā atsākušās niknas kaujas par Doņeckas lidostas jauno termināli, taču Ukrainas karavīriem ar artilērijas atbalstu izdevies noturēt pozīcijas.

Ukrainas pretterorisma operāciju centrs ziņo, ka pagrabstāvā pozīcijas ieņēmušos čečenu algotņus ukraiņu karavīri neitralizējuši ar granātām. Tā kā kaujas turpinās, kritušo skaits nav zināms. Pēc Ukrainas spēku aplēsēm, pretinieks cietis smagus zaudējumus gan starp karotājiem, gan bruņutehnikā. Ukrainas pusē dzīvības zaudējuši divi karavīri, bet vēl 11 ievainoti.

Piektdienas pēcpusdienā Krievijas karavīri un algotņi lidostas terminālī pielietojuši dūmu granātas, lai sadūmojuma aizsegā evakuētu ievainotos un kritušos. Pēc Ukrainas mediju ziņotā, pielietota arī asaru gāze.

Ukrainas Aizsardzības ministrija ziņo, ka situācija Doņeckas lidostas terminālī saglabājas sarežģīta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas