Turku studentei par retvītu piespriež nosacītu cietumsodu

0 komentāri

Tiesa Turcijā studentei Meralai Tutdžali piespriedusi vienu gadu nosacīta cietumsoda, jo viņa, retvītojot kādu satīrisku publikāciju, “apvainojusi” vietējo gubernatoru, trešdien vēsta mediji.

Eskišehiras pilsētas Anadolu Universitātes socioloģijas studente 2014. gada janvārī bija retvītojusi kādu turku satīriskās viltus ziņu vietnes Zaytung materiālu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Fotogrāfijā šajā publikācijā Adanas gubernators Huseins Avni Džošs bija redzams, stāvot armijas automašīnā, sargu ielenkts. “Adanas gubernators Huseins Avni Džošs ir pasludinājis savu autonomiju. Pat varenāks nekā Erdogans.”

Policija, saņēmusi Džoša sūdzību, uz neilgu laiku aizturēja Tutdžali un veica kratīšanu viņas dzīvoklī, vēsta ziņu aģentūra Dogan.

Viņai tika piespriests viens gads cietumā par “valsts ierēdņa apvainošanu”, bet tiesneši nolēma soda izpildi atlikt, jo apsūdzētā iepriekš nekādus likumpārkāpumus nav pastrādājusi.

“Šis spriedums ir tikai daļa no politikas, lai iebiedētu tos, kuriem ir atšķirīgi uzskati,” Tutdžali teikto citē Dogan. “Es neuzskatu, ka būtu pelnījusi šādu spriedumu, bet neesmu atmetusi cerību uz gaišāku nākotni.”

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas