Turčinovs: Pēc Krievijas “humāno konvoju” ierašanās vienmēr pastiprinās kaujinieku aktivitāte

0 komentāri

Ukrainas spēku pozīciju apšaudīšanas pastiprināšanās vienmēr sakrīt ar Krievijas “humāno konvoju” iebraukšanu kaujinieku kontrolētajās teritorijās, otrdien paziņoja Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes (NDAP) sekretārs Oleksandrs Turčinovs.

Pēc viņa teiktā, pēdējās diennakts laikā Ukrainas spēku pozīcijas apšaudītas 84 reizes. “Tas ir rekordliels skaitlis kopš gada sākuma, kas ne velti sakrīt ar kārtējā tā dēvētā Krievijas “humānā konvoja” iebraukšanu,” sacīja Tučinovs. “Apšaudes visu laiku aktivizējas ar tā dēvēto Krievijas “humāno konvoju” pārbraukšanu nekontrolētajai robežas daļai, kad zem humānās palīdzības izskata tiek papildinātas Krievijas-teroristisko grupējumu kaujasspējas.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš uzsvēra, ka šāda Krievijas rīcība novedusi pie šīsdienas traģēdijas, kad pie Doņeckas kaujinieku raidīta raķete trāpīja autobusam ar mierīgajiem iedzīvotājiem, nogalinot desmit cilvēkus.

“Tāda Krievijas rīcība un “humānā” palīdzība noved pie apzinātas jebkāda formāta miera vienošanās izjaukšanas un iznīcina visas iepriekš sniegtās garantijas uguns pārtraukšanai,” paziņoja Turčinovs.

“Mierīgo iedzīvotāju slepkavošana, kā arī Boeing notriekšana, ir vēl viens pierādījums Krievijas politikas zvērīgajai būtībai,” norādīja Turčinovs.

11. Krievijas “humānās palīdzības” konvojs Ukrainas-Krievijas robežu šķērsoja pagājušajā ceturtdienā.

Ukrainas Ārlietu ministrija uzsver, ka tādi Krievijas “humānie konvoji” neeksistē, bet tas ir kārtējais veids, kādā tiek apgādāti kaujinieki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas