Turcijas prezidents nosūta vēstuli Putinam, kurā atvainojas par notriekto lidmašīnu

0 komentāri

Turcija paziņojusi par vēlmi atjaunot attiecības ar Krieviju. Lai stabilizētu abu valstu saspīlētās attiecības, Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans nosūtījis Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam vēstuli, kurā atvainojas par pērnā gada novembrī notriekto Krievijas iznīcinātāju Su-24.

Erdogans vēstulē aicina Putinu atjaunot draudzīgas attiecības un strādāt pie tā, lai kopīgi risinātu reģionālās krīzes un cīnītos pret terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Vēstulē, ko esmu nosūtījis Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam, es esmu izteicis savu nožēlu par šo incidentu. Es uzskatu, ka mums ir nepieciešams stabilizēt attiecības ar Krieviju. Šīs attiecības ir izdevīgas abām pusēm, ņemot vērā plašās sadarbības iespējas,” norāda Erdogans.

Jau vēstījām, ka attiecības starp Krieviju un Turciju pasliktinājās pērn novembrī pēc Turcijā notriektās krievu kaujas lidmašīnas SU-24 netālu no robežas ar Sīriju. Tas izsauca asu Maskavas nosodījumu un dažādus pretpasākumus pret Turciju, piemēram, ieviešot embargo atsevišķiem pārtikas produktiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas