Turcijas prezidents noliedz jebkādu sadarbību ar teroristu grupējumu Daesh

2 komentāri

Turcijas prezidents kategoriski noliedzis Krievijas izteiktos apvainojumus, ka viņš iesaistīts nelegālā naftas tirdzniecībā no Sīrijas un Irākas.

Redžeps Tajips Erdogans paziņojis, ka Krievijas vakar izteiktie apgalvojumi ir pilnīgi nepamatoti, turklāt nodēvējis tos par neslavas celšanu Turcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas aizsardzības ministra vietnieks Anatolijs Antonovs vakar nāca klajā ar paziņojumu, ka Erdogans un citi augstākie Turcijas līderi atbalsta teroristus, iepērkot naftu, kas iegūta no grupējuma Daesh pārvaldītajām teritorijām.

Erdogans iepriekš arī pavēstījis, ka gadījumā, ja tiks atklāti pierādījumi Krievijas apgalvojumiem – viņš atkāpsies no amata.

Tomēr, ja apgalvojumi neizrādīsies patiesi, viņaprāt, no amata būtu jāatkāpjas Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Un tālāk......s
  0

  Un tālāk......s

  Ja viņam vajadzētu zvērēt pie savas Ģimenes dzīvošanu tad gan būtu cita atbilde tam mērglim

  04.12.2015 09:26

 • zina
  0

  zina

  Kurš gan atzīsies!

  03.12.2015 16:55

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas