Turcijas prezidents atrunā pašnāvnieku no ieceres nolēkt no tilta

0 komentāri

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans esot atrunājis kādu vīrieti izdarīt pašnāvību, kurš bija gatavojies nolēkt no Bosfora tilta Stambulā.

Saskaņā ar Turcijas prezidenta administrācijas pārstāvju teikto, pašnāvnieks uz tilta malas bijis laikā, kad pār to pēc piektdienas lūgšanām braukusi Erdogana autokolonna.

Prezidenta miesassargi pašnāvniekam paskaidrojuši, ka līdzās stāvošajā mašīnā ir prezidents un pieveduši viņu pie tās. Vīrietis kādu laiku runājis ar Erdoganu, kurš viņam esot apsolījis palīdzēt. Pēc tam vīrietis aizvests prom.

Policija pirms tam gandrīz divas stundas bija centušies atrunāt vīrieti no pašnāvības izdarīšanas. Viņš cietis no ilgstošas depresijas ģimenes problēmu dēļ.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas