Turcijas policija ar asaru gāzi un ūdens lielgabaliem ieņem mediju biroju Stambulā

0 komentāri

Turcija, šķiet, nonākusi uz ceļa, kur vārda un mediju brīvība var kļūt apdraudēta. Turcijas policija šodien ar asaru gāzi un ūdens lielgabaliem ieņēma valdību kritizējošas mediju grupas galveno biroju Stambulā.

Reida laikā no telpām padzīti šajā medijā strādājošie darbinieki, un vēlāk izcēlās arī sadursmes ar vairākiem desmitiem cilvēku, kas bija sapulcējušies uz ielas, protestējot pret notiekošo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Interesantākais, ka likumsargi šādi rīkojušies, pildot tiesas pavēli, kas atļāva uzņēmuma Koza-Ipek sagrābšanu, tostarp arī grupai piederošos divus televīzijas kanālus un laikrakstu.

Pamatojums – tās īpašnieks Fetullahs Guelens, kurš dzīvo ASV, tiek apsūdzēts sazvērestībā ar mērķi gāzt Turcijas valdību.

Plašāk viņš zināms kā Turcijas prezidenta Redžepa Erdoana politiskais pretinieks. ASV saistībā ar šo tiesas lēmumu pauž bažas par mediju brīvību Turcijā.

Šī rīcība īsi pirms svētdien gaidāmajām parlamenta ārkārtas vēlēšanām izsaukusi demonstrācijas gan Ankarā, gan Stambulā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas