Turcijas krastā izskaloto Sīrijas puisēnu tēvs dosies atpakaļ uz Sīriju

0 komentāri

Abu piecu un trīs gadus veco, Turcijas krastā izskaloto Sīrijas puisēnu mirstīgas atliekas nogādātas Stambulā. Savukārt puisēnu tēvs atgriezies atpakaļ kara plosītajā Sīrijā.

Noslīkušo brālīšu tēvs Abdulla no Stambulas nolēmis doties atpakaļ uz kara plosīto Sīriju. Iepriekš ģimene cerēja nokļūt Kanādā. Kad Kanāda atteica iebraukšanu, viņi centās nokļūt Grieķijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis atceras, ka cilvēku kontrabandisti par spīti lielajiem viļņiem tomēr bēgļu pārpildītu laivu laiduši ceļā. Kad kapteinis sapratis, ka izglābties nevarēs, viņš laivu pametis, bet vadību pārņēmis abu pusēnu tētis. Laiva apgāzās pie Turcijas krastiem, paņemot sievas un abu viņa dēlu dzīvības. Šis gadījums tagad kļuvis par simbolu bēgļu krīzei, kas valda Eiropā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas