Turcijā protestos dzīvību zaudējis 31, ievainoti vēl vismaz 360 cilvēki

0 komentāri

Plaši kurdu protesti pārņēmuši Turciju. Jau nedēļu ilgajos protestos pret pasīvo valdības rīcību pret ekstrēmistu organizāciju ”Islāma valsts” dzīvību zaudējis vismaz 31 cilvēks, bet vēl vairāki simti tikuši ievainoti.  Policija aizturējusi vairāk nekā 1000 protestētāju.

Sadursmes izcēlās pēc tam, kad Turcijas lielākā kurdu tiesību atbalstītāju partija – Tautas demokrātiskā partija (HDP) – pirmdienas vakarā aicināja valsts iedzīvotājus rīkot protestus “pret “Islāma valsti” un AKP nostāju Kobanes jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ceturtdien ASV Centrālā pavēlniecība paziņoja, ka šobrīd kurdu karotāji kontrolē lielāko daļu Kobanes pilsētas un notur pilsētā savas pozīcijas pret IV kaujiniekiem. Arī ASV vadītās koalīcijas uzlidojumi Kobanes apkaimē kļuvuši intensīvāki.

“Islāma valsts” sāka uzbrukumu Kobanei 16. septembrī, liekot 186 000 cilvēku doties bēgļu gaitās pāri robežai uz Turciju. Džihādistu grupējums “Islāma valsts” kontrolē plašas teritorijas no Sīrijas ziemeļiem līdz Irākas austrumiem, un 30. jūnijā islāmisti tajās pasludināja “kalifātu”. Grupējums apņēmies panākt, lai “kalifātā” dzīve noritētu atbilstoši sunnītu viduslaiku paražām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas