Turcija piedraud ar bēgļiem; Eiropa gatavo atvieglināt bezvīzu režīma ieviešanu

0 komentāri

Otrdien Eiropas Savienības pārstāvji nāk klājā ar ierosinājumu, kas paredz dažādu atvieglojumu ieviešanu pašlaik notiekošajās sarunās par bezvīzu režīma ieviešanu Turcijai, vēsta ziņu aģentūra Reuters.

Šādi Eiropas Savienība ir spiesta rīkoties, jo Ankara piedraudējusi atteikties no noslēgtās vienošanās izpildes bēgļu plūsmas ierobežošanā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turcijas valsts amatpersonas jau vairākkārt norādījušas, ka, viņuprāt, Eiropa nepilda savas saistības, un tāpēc arī Ankarai ir tiesības jebkurā brīdi to pārtraukt. Tomēr vīzu liberalizācija musulmaņu zemei kā Turcija, kurā dzīvo tuvu pie 80 miljoniem cilvēku, pastāvīgi raisa diskusijas starp visām Eiropas Savienības 28 bloka valstīm.

Viens ir pavisam skaidrs, – Ankarai nav izdevies pirms paredzētā termiņa sasniegt šos sākotnēji izvirzītos 72 bezvīzu režīma ieviešanas kritērijus. Tā vietā Turcija ir izpildījusi aptuveni 65 no tiem, ko ir pieprasījusi Brisele.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas