Turcija nodod Krievijai notriektās lidmašīnas pilota mirstīgās atliekas

3 komentāri

Turcija Krievijai nodevusi notriektā krievu bumbvedēja pilota mirstīgās atliekas.

Oļegs Peskovs bija viens no diviem pilotiem, kuri katapultējās pēc Krievijas lidmašīnas notriekšanas pie Sīrijas robežas. Otru pilotu izglāba Sīrijas un Krievijas armijas īpašo uzdevumu vienības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Notikušais krasi pasliktinājis Turcijas un Krievijas attiecības. Sestdien parakstīts prezidenta Vladimira Putina dekrēts noteic ierobežojumus Turcijas preču importam, Turcijas kompāniju darbībai Krievijā un Turcijas pilsoņu darbam Krievijas kompānijās.

Dekrēts arī aicina izbeigt čarterreisus starp abām valstīm. Turklāt no janvāra Krievija izbeidz bezvīzu režīmu ar Turciju. Krievijas tūroperatori pieļauj, ka būs jāpārtrauc darbs daudzām Krievijas tūrisma aģentūrām, jo tās pēdējā mēneša laikā zaudējušas divus visvairāk pārdotos galamērķus – Ēģipti un Turciju.

Foto:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Protams
  0

  Protams

  Nedrīkst bāzt degunu svešā teritorijā!

  30.11.2015 08:12

 • mārča
  0

  mārča

  Žēl protams, ka cilvēkam bija jāiet bojā tikai tādēļ, ka Pļutinam par visu varu vajag demonstrēt savu visatļautību apkārtējai pasaulei

  30.11.2015 07:56

 • Protams
  0

  Protams

  Kur nu, jo krievs jau šo apglabājis.

  29.11.2015 20:31

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas