Turcijā avarējis autobuss, kurā bijuši arī Baltijas valstu pilsoņi

0 komentāri

Traģiska autobusa avārija Turcijā. Avarējot tūristu autobusam, dzīvību zaudējuši vismaz četri cilvēki bet vēl 37 cietuši. Tiek ziņots, ka cietušo vidū ir Krievijas, Ukrainas un Baltijas valstu pilsoņi.

Kopumā autobusā atradušies 64 pasažieri. Tūristu autobuss bijis ceļā uz vienu no iecienītākajiem tūristu galamērķiem – Pamukkale kūrortu. Sākotnējā informācija liecina, ka autobusa šoferis īsi pirms avārijas strauji palielinājis ātrumu, pēc tam zaudējis kontroli un autobuss apgāzās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negadījuma vietā strādā ugunsdzēsēji un mediķi. Turcijas varasiestādes apstiprinājušas četru Krievijas pilsoņu nāvi, taču bojāgājušo skaits var pieaugt, jo vairāku cietušo stāvoklis tiek raksturots kā ļoti smags. Detalizētāka informācija par Baltijas valstu pilsoņu situāciju tiek skaidrota.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas