Turcijā avarējis autobuss ar Latvijas un Igaunijas tūristiem

0 komentāri

Turcijā svētdien satiksmes negadījumā cietis autobuss ar tūristiem no Igaunijas un Latvijas. Avārijā bojā gājusi viena Igaunijas pilsone. Satiksmes negadījums notika tūristu iecienītajā Antālijas reģionā netālu no Monagvatas pilsētas.

Avarējušajā autobusā atradās 24 tūristi: 22 Igaunijas pilsoņi un divi Latvijas pilsoņi, kas Turcijā izmantoja tūrisma aģentūras Wow pakalpojumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Negadījumā bojā gājusi 52 gadus veca sieviete no Igaunijas. Trīs pasažieri un tūrisma gids guvis nopietnus ievainojumus, bet pārējie pasažieri – vieglākus savainojumus.

Latvijas ārlietu ministrijas amatpersonas informēja, ka neviens no satiksmes negadījumā Turcijā cietušajiem Latvijas pilsoņiem nav ievainots smagi.

Latvijas vēstniecība Turcijā esot sazinājusies gan ar tūrisma firmu Turcijā, gan Latvijas pilsoņiem, kuri šobrīd atrodas slimnīcā, bet jau tuvākajā laikā tikšot izrakstīti no slimnīcas.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas