Tūkstošiem jūras lauvu apsēdušas Oregonas štata piekrasti un mielojas ar lašiem

0 komentāri

Neparasts skats pārsteidzis kādu ASV Oregonas štata piekrastes pilsētu. Tās ostu apsēduši simtiem jūras lauvu, kas mielojas ar tuvējos ūdeņos esošajiem lašu krājumiem.

Saspiedušies kā sardīnes konservu kārbā, vairāk nekā divarpus tūkstoši jūras lauvu ir ieņēmuši laivu piestātni Oregonas štata Astorijas pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Neparastais skats daudziem liek uzdot jautājumu – vai šie radījumi ir traucēklis – vai arī potenciāla “slaucamā govs” tūristu pievilināšanai.

Šajās dienās pilsētā iebraucēju netrūkst, un pieplūdums ir tieši jūras lauvu dēļ. Tomēr pilsētas amatpersonām ir cits viedoklis – piestātnes saimnieki sūdzas, ka dzīvnieki to bojājot, tāpēc tiek uzdots jautājums – kas par to maksās?

Iespaidīgais jūras lauvu skaits arī atbaida peldlīdzekļu īpašniekus, kas izvēlas citu vietu, kur noenkurot savas jahtas un kuterus.

Sagaidāms, ka jūras lauvu problēmu atrisinās paši jūras lauvas – tiek prognozēts, ka tie pametīs ostu maija beigās, kad tuvējā apkārtnē beigsies lašu ceļošana uz nārsta vietām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas