Tūkstošiem bēgļu turpina ceļu uz Eiropu; Ungārija atver slēgto robežu

0 komentāri

Ungārija šodien uz robežas ar Serbiju no jauna atvērusi galveno kontrolpunktu, kas bija slēgts kopš pirmdienas.
Robežas slēgšanas dēļ tūkstošiem nelegālo imigrantu no Tuvajiem Austrumiem un Āfrikas ceļu no Serbijas bija spiesti turpināt, apejot Ungāriju, cauri Horvātijai.

Tur šodien liels skaits bēgļu centās iekļūt vilcienā, lai turpinātu ceļu tālāk uz Eiropas rietumiem vai ziemeļiem. Liela daļa bēgļu vēlas nokļūt Vācijā vai Zviedrijā, kur patvēruma meklētājiem tiek nodrošināti dāsni pabalsti un sociālās garantijas. Taču migranti stāsta, ka vienīgais iemesls bēgšanai ir karš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Itālijas robežsardze paziņojusi, ka vakar Vidusjūrā Lībijas piekrastē izglābti apmēram 4700 bēgļu. Bet šodien Turcijas piekrastē, prāmja sadursmē ar migrantu piepūšamo laivu, dzīvību zaudējuši 13 bēgļi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas