Tūkstošiem austriešu iziet ielās, lai paustu atbalstu bēgļu uzņemšanai

0 komentāri

Vairāk nekā 20 000 Austrijas galvaspilsētas Vīnes iedzīvotāju pagājušajā naktī izgājuši ielās, lai paustu atbalstu un solidaritāti nelegālajiem imigrantiem, kuri bēg no kara plosītajām valstīm.

Demonstrācija notiek dažas dienas pēc tam, kad kravas automašīnā Austrijā tika atrastas vairāku desmitu imigrantu mirstīgās atliekas. Austrijas iedzīvotāji, turot rokās sveces un plakātus, pauda atbalstu bēgļiem, norādot, ka cilvēktiesībām nav robežu, un neviena persona nav nelikumīga.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Es esmu šeit, jo cilvēki mums lūdz palīdzību. Viss tiek risināts pārāk lēni. Ir svarīgi, ka varam iziet ielās un parādīt, ka atbalstām un esam gatavi uzņemt cilvēkus,” teic protesta dalībniece Klaudija.

Tikmēr Austrijas amatpersonas būtiski pastiprinājušas drošības kontroli. Vakar likumsargi aizturējuši divus vilcienus no Ungārijas un likuši izkāpt vairākiem simtiem imigrantu. Vilcieni tika apturēti netālu no robežas. Viens no tiem bija ceļā uz Vācijas pilsētu Minheni – tajā atradās vairāk nekā 400 imigrantu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas