Tramps maigi skūpstās ar Putinu – Lietuvā parādījies provokatīvs grafiti

0 komentāri

Lietuvas galvaspilsētā Viļņā uz kāda bāra sienas parādījies provokatīvs grafiti, kurā attēlots ASV prezidenta amata kandidāts, miljardieris Donalds Tramps un Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Grafiti abi politiķi redzami, tērpušies treniņtērpos un maigi skūpstāmies. Tramps, kurš no Republikāņu partijas kandidē uz ASV prezidenta amatu, ir paudis apbrīnu par Putinu, dēvējot viņu par stipru līderi. Putins viņam atbildējis ar to pašu.

Šis zīmējums ir atsauce uz vienu no pasaules slavenākajām fotogrāfijām, kas pārtapa par grafiti komunisma sagrāves laikā. Zīmējumā uz Berlīnes mūra bija attēlots Padomju Savienības vadoņa Leonīda Brežņeva un komunistiskās Austrumvācijas vadītāja Ērika Honekera sasveicināšanās skūpsts.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas