Trampam pietiek balsu, lai iegūtu savas partijas nomināciju startam ASV prezidenta vēlēšanās

0 komentāri

Donalds Tramps ir nodrošinājis pietiekamu delegātu balsu skaitu, lai iegūtu savas partijas nomināciju startam ASV prezidenta vēlēšanās, kur viņa sāncense, visticamāk, būs Demokrātu partijas pārstāve Hilarija Klintone.  

Nekustamo īpašumu magnāts, miljardieris Tramps, ir jau par vienu balsi pārsniedzis nepieciešamo 1237 balsu skaitu. Paredzams, ka gaidāmajās priekšvēlēšanās piecos štatos, kas notiks 7. jūnijā, Tramps iegūs vēl 303 balsis, bez problēmām nodrošinot Republikāņu partijas nomināciju jūlijā gaidāmajā partijas konventā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vēl pagājušogad daudzi smīkņāja par Trampa cerībām uz Baltā nama saimnieka krēslu, taču dažu mēnešu laikā viņam izdevās apsteigt 16 citus pretendentus startam novembrī gaidāmajās prezidenta vēlēšanās. Tiek ziņots, ka savai kampaņai miljardieris iztērējis vien 57 miljonus dolāru, no kuriem 43 bijuši viņa paša nauda.

Salīdzinājumam – Floridas gubernators Džebs Bušs, kurš izstājās no cīņas jau pirms trim mēnešiem, iztērēja četras reizes vairāk.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas