Trakais mākslinieks! Kāds ASV iedzīvotājs ietin visu māju folijā

0 komentāri

Mākslai nav robežu, un tā ir visur. Šo vispārzināmo patiesību apliecinājis arī kāds amerikāņu mākslinieks, kurš savu dzīvojamo māju ietinis folijā. Tiesa, ne visiem šķiet, ka tā tiešām ir māksla.

Mākslinieka Pjotrs Jamovskis, kurš mitinās Teirponspringsā, Floridas štatā, un noklājis savu dzīvesvietu viscaur ar parasto virtuvē izmantojamo alumīnija foliju. Jamovskis ir strādājis ļoti rūpīgi un uzmanīgi un no oriģinālās mājas fasādes krāsojuma nav redzams pat kvadrātcentimetrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Mākslinieka mērķis nav bijis savu mājvietu padarīt svaigāku vai pasargāt no nepatīkamām smakām. Viņš alumīnija foliju izmantojis kā māksliniecisku mediju, lai radītu vides mākslas darbu dzīvīgajā Floridas ainavā. Janovskis uzskata, ka šajā gadījumā sudrabainā struktūra ir lielisks kontrasts dabas spēkam.

Tiesa ne visi mākslinieka veikumu novērtē atzinīgi. Tuvākais kaimiņš uzskata, ka Jamovskis ir izkropļojis savu īpašumu. Pēc viņa domām, māksliniekam vajadzēja likt savu talantu lietā garāžā apgleznojot audeklus.

Tomēr ir kritiķi, kas atzīst, ka saskata šajā projektā mākslas darbu. Par spīti tam, ka folija nams viņiem nepatīk, tas ir tik neparasts, ka liekot apstāties un padomāt.

Skaties video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas