Traģēdija Krievijā! Sabrūkot kazarmu jumtam, bojā gājuši 23 karavīri

1 komentārs

Nelaimes brīdī kazarmās atradās 337 karavīri. 45 no viņiem apraka drupas, un, kad tās pret rītu izdevās aizvākt, atklājās, ka 23 no apraktajiem puišiem gājuši bojā. Iespējams, ka upuru skaits vēl palielināsies, jo starp izglābtajiem karavīriem ir arī tādi, kas slimnīcā ievietoti kritiskā stāvoklī.

Kazarmas bija tikko renovētas, taču būvobjektā bija saskatītas nepilnības, ko uzņēmumam bija uzdots novērst līdz jūlija beigām. Neatkarīgi no tā šeit tika izmitināti topošie seržanti.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Kristaps Zaļais
    0

    Kristaps Zaļais

    Karma

    13.07.2015 22:17

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas