Traģēdija Francijā! Autobusa un kravas automašīnas avārijā 42 bojāgājušie

1 komentārs

Piektdien, 23. oktobrī, Francijā notikusi traģiska pasažieru autobusa un kravas automašīnas sadursme. Negadījumā dzīvību zaudējuši vismaz 42 cilvēki.

Pagaidām informācija par notikušā apstākļiem ir skopa, bet zināms, ka avārija notikusi Francijas dienvidrietumos netālu no no Liburnas.

Amatpersonu sniegtā informācija liecina, ka avārijas rezultātā aizdedzies gan autobuss, gan kravas automašīna.

Tiek ziņots, ka autobusā atradušies vecāka gada gājuma cilvēki. Pagaidām nav zināms, cik pasažieru kopumā atradušies autobusā, tiek ziņots, ka izdzīvojuši vien pieci.

Šī ir nodēvēta par Francijas nesenajā vēsturē traģiskāko katastrofu.

Informācija tiks papildināta.

1 komentārs

TOP komentāri

  • SUPER!!!
    +1

    SUPER!!!

    Precīzi kur notika un kāda maršruta autobuss? Vai ir grūti to uzrakstīt?

    23.10.2015 10:34

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas