Traģēdija Ēģiptē! Avarējot Krievijas lidmašīnai, 224 bojāgājušie

0 komentāri
Traģēdija Ēģiptē! Avarējot Krievijas lidmašīnai, 224 bojāgājušie
FOTO: LETA

Ēģiptē Sīnāja pussalā nogāzusies Krievijas lidmašīna ar 224 pasažieriem. Aviokompānijai Kogalimavia piederošais laineris Airbus A-321 no radaru ekrāniem pazudis īsi pēc pacelšanās no Ēģiptes kūrortpilsētas Šarm eš Šeihas.

Ēģipte paziņojusi, ka starp 224 cilvēkiem izdzīvojušo nav. Uzsākta bojāgājušo mirstīgo atlieku evakuācija no katastrofas vietas.

Civilās aviācijas ministrija ziņo, ka lidmašīna brīdī, kad pazuda no radaru ekrāniem, atradusies 9500 metru augstumā.

Ēģiptes glābšanas dienesti lidmašīnas atlūzas atraduši uz dienvidiem no Arīšas Hasenas apkārtnē. Tikmēr Ēģiptes drošības dienesti ziņo, ka pagaidām nekas neliecina, ka lidmašīna varētu būt notriekta.

Foto:

Valsts prezidents Raimonds Vējonis izteicis līdzjūtību Krievijas tautai un bojāgājušo tuviniekiem saistībā ar traģisko lidmašīnas avāriju Ēģiptē, kurā dzīvību zaudējuši vairāk nekā divi simti cilvēku. Valsts prezidents uzsver, ka Latvija sēro kopā ar visiem aviokatastrofā cietušo tuviniekiem un draugiem.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas