Tikmēr Krievijā… Rosina ieviest interneta un mediju cenzūru kā Ķīnā

0 komentāri

Krievijā vajadzētu ieviest tīmekļa un mediju cenzūru kā Ķīnā. Tā paziņojis Krievijas Izmeklēšanas komitejas priekšsēdētājs Aleksandrs Bastrikins.

Viņš norādījis, ka jādod “stingra, adekvāta un simetriska atbilde” hibrīdkaram, ko pret Krieviju, viņaprāt, īstenojot ASV un sabiedrotie. Pēc augstās Krievijas amatpersonas domām, īstenotais hibrīdkarš novedis Krieviju pie sankcijām un rubļa devalvācijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Situācijas mainīšanai Bastrikins ierosinājis vēsturisko notikumu “falsifikāciju” un visas tautas referenduma rezultātu noliegšanu atzīt par ekstrēmismu. Kā pozitīvu piemēru hibrīdkara ierobežošanai viņš minējis Ķīnas varasiestāžu ieviesto ārzemju rezidentiem piederošu elektronisko mediju darbības aizliegšanu. Bastrikins norādījis, ka atbilstoši ierosinājumi likuma grozījumiem jau ir izstrādāti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas