Ukrainas Drošības dienesta vadītājs paziņo par Krievijas “tiešu iebrukumu” Ukrainā

0 komentāri

Krievijas humānās palīdzības iebraukšana Ukrainas teritorijā tiek uzskatīta kā Krievijas ”tiešs iebrukums” Ukrainā. Tā paziņojis Ukrainas Drošības dienesta (UDD) vadītājs Valentīns Naļivaičenko. Viņu citē arī aģentūras “Reuters” un “Agence France-Presse”.

Krievijas humānās palīdzības konvojs šķērsojis Ukrainas robežu, Maskavai izplatot paziņojumu, ka tā vairs nevar izturēt Rietumvalstu izdomātos ieganstus humānas palīdzības kravas neielaišanai Ukrainā. Starptautiskā Sarkanā krusta pārstāvji automašīnu saturu vēl nav pārbaudījuši, apliecina Ukrainas robežkontroles pārstāvji.

”Jaunas mākslīgas prasības un iegansti jau kļuvuši par ņirgāšanos. Ilgāk izturēt šādu nekārtību, atklātus melus un nespēju pieņemt lēmumus vairs nevar. Visi iegansti, lai novilcinātu palīdzības piegādāšanu cilvēkiem humānās katastrofas vietā ir izsmelti,” paziņojusi Krievijas Ārlietu ministrija.

Krievijas ziņu aģentūras ”Itar-Tass” žurnālists novērojis, ka Izvarino robežkontroles punktu, kas atrodas netālu no Ukrainas pilsētas Doņeckas, šķērsojušas 32 autokolonnas automašīnas. Izvarino robežkontroles punktu kontroles punktu kontrolē separātisti.

Maskavas sūtīto humānās palīdzības automašīnu kolonnu iepriekš pārbaudījuši Ukraiņu robežsargi.

Palīdzības kravas no Krievijas domātas civiliedzīvotājiem promaskavisko separātistu kontrolētajā Luhanskā. Pilsētā un tās apkaimē joprojām turpinās sīvas kaujas starp Ukrainas valdības spēkiem un prokrieviskajiem teroristiem.

Pēdējā laikā izskanējušas visdažādākās versijas, kas patiesībā atrodas ”Kamaz” automašīnās – sākot ar to, ka tās ir pustukšas, turpinot ar to, ka tajās ir vien dažas kastes ar konserviem un beidzot ar to, ka automašīnās esot vien sāls un ūdens. Viena no versijām bija, ka automašīnās patiesībā atrodas militārs atbalsts prokrieviskajiem separātistiem, un konvojs tika nodēvēts par ”Trojas zirgu”. Pēc pastiprinātās starptautiskās intereses par konvoju, tas nereti mainīja maršrutu, tostarp sadaloties divās atsevišķās automašīnu kolonnās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas