Ķīlnieku krīze Parīzē beigusies; uzbrucēji nošauti

4 komentāri

Televīzijas tiešraidē – ziņās pēc jau notikušām apšaudēm un sprādzieniem Parīzē – Bataclan koncertzālē atskanējuši vēl pieci sprādzieni, tāpat bija dzirdami cilvēku kliedzieni. “Ķīlnieki tiek šauti nost viens pēc otra,” tā esot sacījis kāds no aculieciniekiem, ziņo Fox News.

Jau ziņojām, ka Bataclan koncertzālē noticis teroristu uzbrukums un kā ķīlnieki saņemti 60-100 cilvēki.

Vairākiem ķīlniekiem ir izdevies izbēgt. Vēl vairākus cilvēkus policija ir izglābusi. Savukārt abi uzbrucēji – gados jauni vīrieši, aukstasinīgi slepkavas – tika nogalināti. Viens no viņiem pirms tam esot paziņojis, ka viņš pārstāv Islāma valsti.

Iebrukums Bataclan koncertzālē notika, kad tur uzstājās Kalifornijas grupa Eagles of Death Metal.

 

Foto:

4 komentāri

TOP komentāri

 • bomis
  +2

  bomis

  un kā to nepieļausi?
  ar tukšu murmulēšanu?

  14.11.2015 10:37

 • Mr.M
  0

  Mr.M

  Sveiki,laudis. Redzu vairaka dalja runa par to ka ,ari pie mums pietiekami daudz beglju. Tikai par teror aktiem neviens nebija domajis,jo valstis ir parada eiropai ,un tadejadi pienjemot vinjus itka paradi paliek mazak. Tikai neviens nezin kas notiks sodien,vai Rit. Begljus tikai ved un ved. USA militaries speki jau atrodas visur ,visas valstis . Es nekad un mani radi,gimene ne atbalstisim Latvijas domu gajienus.par draudzibu ar USA. Es esmu Dzimis Latvija,bet nekad nevaresu lepoties ar So Valsti. Jo neviens ne doma par cilvekiem kuri dzivo sheit. Kuri grib dzivot sava valsti,bez problemam kuras atkal sagadaja deputati. Lepns par Valsti nesmu un ne kad nebusu. Esvesmu lepns par cilvekiem kuri pat grutos brizos atrod mierinajumu. Paldies visiem ar Cienju Mr.M

  16.11.2015 11:35

 • Jacobs
  0

  Jacobs

  Viņi jau ir musu Latvijā

  15.11.2015 09:57

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas