Terors Briselē: varasiestādēm sajaucot e-pastu, metro evakuācija uzsākta novēloti

0 komentāri

Asiņainos Briseles teroraktus, iespējams, varēja novērst! Izmeklēšanā atklāts, ka teroraktu dienā drošības dienesti sajaukuši e-pastu adreses, tāpēc ziņa par draudiem Briseles metro stacijai netika saņemta laikus.

Beļģijas Federālā policija pirmo e-pastu nosūtījusi 8.50 pēc vietēja laika uz dzelzceļa policijas vadītāja Džo Dekupera personisko e-pastu, bet tikai 17 minūtes vēlāk uz viņa darba e-pastu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr pats Dekupers uzsvēris, ka šīm apstāklim nav bijusi izšķiroša nozīme, jo sprādziens metro stacijā īstenots aptuveni 20 minūšu laikā pēc pirmā e-pasta nosūtīšanas, bet pilnīgai metro slēgšanai vajadzētu vismaz pusstundu.

Šajos teroristu pašnāvnieku sarīkotajos sprādzienos Briselē dzīvības zaudēja 32 cilvēki, bet vairāk nekā 300 tika ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas