Teroristu provokācijas Franciju neiebiedēs, pauž Olands

0 komentāri

”Teroristu grupējums Daesh dara visu, lai Franciju izprovocētu uz arvien jauniem uzbrukumiem, un mēs tos arī veiksim,” ar šādu komentāru klajā nācis Francijas prezidents.

Komentējot grupējuma Daesh vakar publicēto video, kurā bija redzami deviņi no Parīzes uzbrukumu veicējiem, Fransuā Olands norādījis, ka teroristu draudi un provokācijas Franciju neiebiedē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka grupējums Daesh vakar publicēja video, kurā bija redzami vairāki Parīzes teroraktu rīkotāji, nogalinot gūstekņus un piedaloties terorisma mācībās Sīrijā.

Tikmēr Francijas augstākā administratīvā tiesa šodien izskatīs Cilvēktiesību līgas lūgumu pārtraukt ārkārtas stāvokli valstī.

Cilvēktiesību aizstāvji vēlas ārkārtas stāvokļa pārtraukšanu, jo tas ierobežo vārda brīvību, tiesības uz privātumu un miermīlīgu pulcēšanos.

Tikmēr vairākas amatpersonas, tostarp Francijas prezidents un iekšlietu ministrs, pagājušajā nedēļā paziņojuši, ka draudi vēl joprojām saglabājas augstā līmenī un ārkārtas stāvoklis jāsaglabā.

Ārkārtas stāvokli Francijā izsludināja 13. novembrī, dažas stundas pēc traģiskajiem Parīzes teroraktiem. Pagaidām tā beigu termiņš paredzēts 26. februārī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas