Teroristi izplata jaunu video, kurā apliecina, ka notriekuši Krievijas lidmašīnu

0 komentāri

Džihādisti video paziņojumā sestdien, 7. novembrī, no jauna apliecinājuši, ka tieši viņi pirms nedēļas notriekuši Krievijas lidmašīnu ar atpūtniekiem, kuri lidoja mājup no Ēģiptes.

Lai gan pagaidām oficiālie izmeklēšanas rezultāti viņu teikto nav apstiprinājuši, arvien vairāk valstu atceļ avioreisus no Ēģiptes un ievieš jaunus piesardzības pasākumus, kas tūkstošiem atpūtnieku liek aizkavēties kūrortos. Šarmelšeihas lidostā tūristi sūdzas par haosu un nepietiekamo informāciju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Krievijas tūriste:

Viņi teica, ka nedrīkstam līdzi ņemt nekādu bagāžu. Tas nozīmē, ka mums tagad jāmeklē, kur to nolikt – bet es nezinu, kur. Saka, lai uzrakstām savas adreses, un viņi mūsu mantas kaut kā nogādās Krievijā, bet kā un kurš to darīs? Laikam jau būs jāatvadās no savām mantām pavisam.

Jaunākie dati liecina, ka šobrīd Ēģiptē uzturas aptuveni 79 tūkstoši Krievijas pilsoņu un 20 tūkstoši britu – lielākā daļa Hurgadā un Šarmelšeihā.

Pēc Krievijas lidmašīnas katastrofas un fakta, ka vairākas valstis pārtraukušas lidojumus uz Šarmelšeihu, Ēģiptes lidostās palielinās haoss.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas