Terorisma eksperts: Uzbrukums Francijas žurnāla birojam bija rūpīgi plānots

0 komentāri

”Apskatot attēlus un video mēs varam secināt, ka uzbrucēji bija iepriekš labi sagatavojušies. Tiem bija militāra veida ieroči, iespējams, arī bruņuvestes. Šie cilvēki bija labi apmācīti konkrētā terorakta veikšanai, kurš, iespējams, ir sliktākais, ko Francija ir piedzīvojusi pēdējo 30 gadu laikā,” informē Francija terorisma eksperts Žans Čarlzs Brisards.

Francijas satīras žurnāla Charlie Hebdo birojā notikusi apšaude, kurā nogalināti vismaz 12 cilvēki, tostarp divi policisti.

Vēl desmit cilvēki ir ievainoti, liecina jaunākā informācija.Francijas prezidents Fransuā Olands jau nosaucis šo apšaudi par teroristu uzbrukumu.”Divi vīrieši melnās maskās ienāca ēkā ar Kalašņikova automātiskajiem ieročiem. Pēc dažām minūtēm mēs dzirdējām pamatīgu šāvienu troksni,” televīzijai French TV sacīja kāds aculiecinieks.

Apšaude notikusi ar automātiskajiem ieročiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas