Terorisma draudi Ņujorkai: Daesh plānos ir uzbrukt Taimskvēram

0 komentāri

Teroristi plāno jaunus uzbrukumus Amerikas Savienotajās Valstīs, ar šādu informāciju nākusi klajā Centrālā izlūkošanas pārvalde.

Tiek ziņots, ka teroristi plāno uzbrukt Taimskvēram Ņujorkā. Amatpersonas atklāj, ka uzbrukumus organizē galvenokārt teroristu grupējuma Daesh kaujinieki. Tāpat Centrālā izlūkošanas pārvalde atklājusi, ka teroristi savām rindām pievienoties aicina arvien vairāk Amerikas Savienoto Valstu iedzīvotāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr ASV Federālais izmeklēšanas birojs mierina, ka uztraukumam nav nekāda racionāla pamata. Federālā izmeklēšanas biroja vadītājs paudis, ka nav neviena ticama pierādījuma, kas liecinātu, ka ASV tiktu plānoti līdzīgi terorisma uzbrukumi kā Parīzē.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas