Terorisma draudi Londonā: divas reizes palielinās patrulējošo policistu skaitu

0 komentāri

Lai nodrošinātos pret teroristu uzbrukumu risku, Londona plāno gandrīz divas reizes palielināt pilsētas ielās patrulējošo ar šaujamieročiem bruņoto policistu skaitu.

Jau uzreiz pēc traģiskajiem Parīzes teroraktiem pagājušā gada novembrī Londonas policija nāca klajā ar iniciatīvu steidzami palielināt patrulējošo ar ieročiem bruņoto policistu skaitu pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien sagaidāms oficiāls Skotlendjarda paziņojums par gaidāmajām izmaiņām. Paredzams, ka policistu galvenais uzdevums būs apsargāt dažādas publiskas vietas, kuras varētu kļūt par iespējamiem teroristu mērķiem. Šobrīd Londonas Metropoles policijas rindās ir aptuveni divi tūkstoši ar šaujamieročiem bruņotu policistu. Paralēli izmaiņām regulāri notiek intensīvas Londonas policistu mācības terorisma draudu novēršanā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas