Terorisma draudi Lībijā – kā tie var ietekmēt mūs? Rietumvalstu līderi diskutē Vīnē

0 komentāri

Pirmdien, 16. maijā, Vīnē ieradās vadošie pasaules ārpolitikas veidotāji, lai spriestu par pieaugošo draudu līmeni Eiropas dienvidu pievārtē Lībijā.

Ziemeļāfrikas valsts kopš tā ilggadējā diktatora Muamara Kadafi gāšanas joprojām ir politiski nestabila. Tajā paralēli darbojas divas valdības, un šo situāciju izmanto teroristiskais grupējums Daesh jeb Islāma valsts. Tiek lēsts, ka Lībijā atrodas jau aptuveni 5000ši šīs organizācijas kaujinieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, Lībija ir viens no galvenajiem punktiem, pa kuriem bēgļi ierodas Eiropā. Tāpēc, klātesot arī ASV valsts sekretāram, diplomāti un ministri Vīnē cer vienoties par starptautisku atbalstu Lībijas varai, ja tā spēs noformulēt, kas tieši ir nepieciešams cīņai ar teroristiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas