Teroraktu satricinātajā Francijā novērsts jauns teroristu uzbrukums

0 komentāri

Orleānas reģionā, uz dienvidiem no Francijas galvaspilsētas Parīzes, saistībā ar plānotu teroraktu aizturētas divas personas.

Francijas iekšējās izlūkošanas dienests informē, ka 20 un 24 gadus vecie Francijas pilsoņi plānojuši pret valsts amatpersonām vērstus uzbrukumus.

Amatpersonas informē, ka abi aizturētie bija nodibinājuši kontaktus ar Francijas džihādistu Sīrijā.  Viens no aizturētajiem atzinis, ka viņi plānoja veikt pret karavīriem, policiju un valsts pārstāvjiem.

Kopš pagājušajā mēnesī Parīzē sarīkotajiem teroraktiem ieviestā ārkārtas stāvokļa iebraukšana Francijā ir liegta vairāk nekā trīs tūkstošiem cilvēku.

Jau vēstīts, ka 13 novembrī Parīzē un tās piepilsētā Sendenī notika vairāki teroristu uzbrukumi, kuros dzīvību zaudējuši 130 cilvēki, bet vairāk nekā 350 ir ievainoti.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas