Teroraktu pastrādājis Sīrijas pilsonis, paziņo Turcijas prezidents

0 komentāri

Teroraktu Ankarā ir pastrādājis Sīrijas pilsonis, par to šodien preses konferencē paziņojis Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans.

Terorakts, kas vakar pievakarē tika sarīkots Turcijas galvaspilsētā Ankarā un kura mērķis bija armijas konvojs, visticamāk, ir vainojams kāds kurdu izcelsmes Sīrijas pilsonis.

Par to liecina nozieguma vietā atrastie pirkstu nospiedumi. Bez jau šīs informācijas, kas ir Turcijas drošības un izlūkošanas aģentūru rīcībā, ir vēl citi pierādījumi, kuri pierāda Turcijas un Sīrijas kurdu ciešo savstarpējo sasaisti šā terorakta īstenošanā, pavēstīja Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans.

Šo informāciju ir apstiprinājis arī Turcijas premjerministrs Ahmets Davontoglu, ka vainu par šo uzbrukumu ir jāuzņemas tieši Turcijas un Sīrijas kurdu grupējumiem, kuri turklāt Turcijā tiek uzskatīti par teroristiskām organizācijām.

Atgādināsim, ka vakar notikušajā sprādzienā Turcijas galvaspilsētā tika nogalināti 28 cilvēki, bet 61 tiks tika ievainots.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas